UCL-Third qualifying round - 29 July 2009-FC Zürich-NK Maribor (stojko)

Seeders : 1      Leechers : 13

Note :

Please Update (Trackers Info) Before Start "UCL-Third qualifying round - 29 July 2009-FC Zürich-NK Maribor (stojko)" Torrent Downloading to See Updated Seeders And Leechers for Batter Torrent Download Speed.

Trackers List

Tracker NameLast CheckStatusSeedersLeechers

Torrent File Content (6 files)

Too many Files to show...

Description

UCL-Third qualifying round - 29 July 2009-FC Zürich-NK Maribor (stojko) 1.polcas.avi

SANJSKI PODVIG NA LETZIGRUNDU
ZÜRICH – MARIBOR 2:3 (2:2): VSI V LJUDSKI VRT NA POVRATNO TEKMO 5. AVGUSTA!

29.07.09 Zürich, stadion Letzigrund. 8500 gledalcev. Glavni sodnik: Eric F. J. Braamhaar. Pomo?nika: Arend Brink in Hans Olde Olthof. ?etrti sodnik: Tom Van Sichem (vsi Nizozemska). Delegat: David George Collins (Wales). Kontrolor sojenja: Hasan Ceylan (Tur?ija).

Strelci: 1:0 Vonlanthen (3), 1:1 Tavares (12), 1:2 Tavares (21), 2:2 Hassli (29), 2:3 Pavlovi? (50)

ZÜRICH: Guatelli - Lampi, Tihinen, Rochat, Gaji? - Aegerter, Okonkwo - Vonlanthen, Margairaz (od 64. Nikci), Djuric (od 75. Alphonse) - Hassli.
Klop: Lattmann, Rodriguez, Vasquez, Nikci, Alphonse, Koch, Büchel.
Trener: Bernard Challandes.

NK MARIBOR: Ranilovi? - Popovi?, Džini? (od 76. Kljajevi?), Lunder, Meja? (od 76. Jurki?) - Mertelj, Ba?inovi?, Miheli?, Pavlovi? - Tavares, Volaš (od 70. Jeli?).
Klop: Pridigar, Samardži?, Kljajevi?, Jurki?, Mezga, Jeli?, Bunderla.
Trener: Darko Milani?.

Rumeni karton: Mertelj (22), Meja? (67), Tihinen (82), Aegerter (86)

Potek tekme
1' - Darko Milani? se je odlo?il za obrambno vrsto s Popovi?em in Meja?em na bo?nih položajih, ob Tavaresu je v konici napada prvi? v tej sezoni priložnost v za?etni enajsterici dobil Volaš

1:0 Vonlanthen (3)
Neverjeten za?etek. Naši navija?i so se pogumno podali v boj s števil?nejšimi Švicarji, uvodna poskusa pobegov sta kazala na odlo?nost vijoli?astih, na drugi strani pa je Lunder z napa?no podajo odprl pot do vodstva gostiteljem. Hassli najprej darila ni spremenil v zadetek, ob njegovem poskusu je žogo z golove ?rte odbil Džini?, vendar je v nadaljevanju akcije do udarca prišel Vonlanthen in zatresel mrežo.

7' - na hladno prho so skušali naši nogometaši pozabiti s hitrim odzivom, Pavlovi? je nameril z 22, 23 metrov, vratar je žogo s težavo umiril, iz drugega poskusa pa Volaš ni bil natan?en

1:1 TAVARES (12)
Izena?enje!!! Darilo so gostitelji velikodušno vrnili. Po predložku Pavlovi?a je vratar Guatelli ob posredovanju žogo izpustil iz rok, na pravem mestu je bil Tavares in jo spravil ?ez golovo ?rto!

15' - pre?nik je prepre?il vodstvo Maribora! Pavlovi? je spretno poskušal z roba kazenskega prostora, žoga je preletela vratarja, vendar jo je na poti v mrežo ustavil okvir vrat
19' - še enkrat vro?e pred našimi vrati, Vonlanthen se je izognil prepovedanemu položaju, ob soo?enju z Ranilovi?em poslal žogo ?ez njega, toda pritekel je Lunder in tokrat v vlogi rešitelja izbil v kot

1:2 TAVARES (21)
Vodimo!!! Volaš je uspešno oviral gostitelje pri prenosu žoge iz kazenskega prostora, odbila se je do Tavaresa, ki jo je s 16 metrov zabil v mrežo. Z desno nogo, v levi kot.

22' - rumeni karton Mertelj zaradi prekrška na sredini igriš?a

2:2 Hassli (29)
Ni dolgo trajalo in Švicarji so izena?ili. Djuric je dobil žogo po izbijanju Džini?a, podal do Hasslija, ki je obšel Lundra in mimo Ranilovi?a zadel za 2:2.

38' - hiter protinapad vijoli?astih, Mertelj je po podaji Miheli?a pobegnil po desni strani, podal v sredino, kjer pa je bil Volaš za las prekratek, da bi žogo spravil v mrežo
42' - znova so odlo?ali milimetri... Po prekršku nad Mertljem je Pavlovi? izvajal prosti strel s 25 metrov, usmeril mimo obrambnega zidu, žoga pa je podrsala po vratnici in se odbila z igriš?a
KONEC PRVEGA POL?ASA

46' - za?etek drugega pol?asa
49' - prvi udarec proti vratom, Volaš je umiril žogo za Tavaresa, ta pa z 18 metrov ni dobro zadel žoge

2:3 PAVLOVI? (50)
Kakšen gol!!! Za antologijo, za potezo leta. Pavlovi? je vratarja Guatellija premagal z velemojstrskim udarcem, neposredno iz kota.

56' - vsaki?, ko si pripravi žogo za prosti strel kapetan vijoli?astih, je nevarno. Tokrat je s 25 metrov nameril ?ez pre?nik
65' - obetaven protinapad, po izgubljeni žogi gostiteljev je Tavares šel sam proti kazenskemu prostoru, na desni strani je imel Mertlja, a se je odlo?il sam nadaljevati akcijo in Švicarji so odpravili nevarnost
67 - rumeni karton Meja? zaradi prekrška nad Lampijem
70' - prva menjava pri vijoli?astih: Jeli? namesto Volaša
73' - po ve?kratnem izbijanju žoge je padla na desnico Hassliju, ob njegovem udarcu z 12 metrov pa se je Ranilovi? toliko dotaknil žoge, da se je odbila v pre?nik in od tod nazaj v polje
76' - dvojna menjava v naših vrstah, iz igre Džini? in Meja?, v igro Kljajevi? in Jurki?
82' - enajstmetrovka za Maribor! Tihinen je podrl Mertlja, sodnik je pokazal na belo to?ko, toda Pavlovi? je žogo poslal mimo gola
89' - prosti strel za Švicarje, Alphonse je nameril z 18 metrov, žoga je letela proti mreži, Ranilovi? pa z izjemnim posredovanjem odbil v kot
90' - še štiri minute sodniškega podaljška
94' - Vonlanthen je prišel do udarca z desetih metrov, spet Ranilovi? brani
...in zadnji žvižg nizozemskega sodnika. Za veliko, zasluženo slavje v vijoli?astem na Letzigrundu! Ob izjemni bojevitosti igralcev in prav tako vrhunski podpori navija?ev, ki jih je skoraj 500 navijalo od prve do zadnje minute. Kaj bo šele 5. avgusta, ob 20.15...